Aktyvios akėčios

Visai nesvarbu, ar turite nedidelį darželį, kuriame sėjate vos kelių rūšių mėgstamiausias daržoves ar jums priklauso didžiuliai dirbamos žemės plotai, tiek vienu, tie kitu atveju jums teks atlikti daug darbų  - tik tokiu atveju galėsite mėgautis puikiu derliumi. Vienas iš darbų, kurį tiesiog yra būtina atlikti, tai – dirvos išdirbimas. Tik tinkamai įdirbtoje dirvoje sudaromos palankiausios sąlygos augti įvairių rūšių augalams, todėl puikus derlius tampa kur kas lengviau pasiekiamu tikslu. Tačiau, kol juo dar net kvepėti nekvepia, pats metas sužinoti, kaip tinkamai užtikrinti jos įdirbimą. 

Tai padaryti nebus labai sunku – šiandien jau yra sukurta daugybė pagalbinių priemonių, kurios užtikrina  paprastą bei kokybiškai atliekamą darbą. Vienas iš jų yra akėčios, naudojamos jau daug metų. Jos puikiai išpurena dirvos paviršių, taip pat išardomi viršutiniame sluoksnyje esantys nelygumai. Tačiau tai dar ne viskas – kaip žinia, įvairios piktžolės yra vienas didžiausių gero ir gausaus derliaus priešų, kadangi trukdo augti tam, kas pasėta. Vienintelis būdas pakeisti situaciją – kovoti su piktžolėmis, tačiau, deja, nemaža dalis įvairius augalus auginančių žmonių tai pradeda daryti gerokai per vėlai, tik tuomet, kai piktžolės būna ūgtelėjusios. Kur sėkmingesnis bei veiksmingesnis būdas užkirsti kelią piktžolių daromai žalai – pradėti kovoti su jomis kur kas anksčiau, t.y., akėti dirvą. Dar viena priežastis, kodėl nederėtų atsisakyti šio įrankio yra tas, kad akėta žemė kur kas  geriau pasisavina naudingas trąšų medžiagas. Kaip matyti, žemės akėjimas  - vienas geriausių bei veiksmingiausių sprendimų norint tinkamai įdirbti žemę. Norintys išbandyti šį puikų metodą, turėtų atkreipti dėmes į ir į mūsų siūlomą asortimentą, kuriame – aktyvios akėčios. 

Aktyvios akėčios – tai akėčios, kurių akyčvirbaliai   darbo metu traktoriaus veleno yra sukami apie vertikalią ar horizontalią ašį. Aktyvios akėčios yra kur kas geresnis pasirinkimas nei kitų rūšių akėčios, kurios skirtos rankiniam naudojimui. 

Užkirskite kelią piktžolėms, leiskite dirvai įsisavinti naudingiausias medžiagas, sukurkite palankiausias sąlygas augalams augti – tai padaryti padės aktyvios akėčios.