Plūgai A- L

Siekiant tinkamai atlikti kai kuriuos žemės ūkio darbus, neretai ypač svarbų vaidmenį suvaidina plūgai. Ir nors yra sakoma, kad atliekant žemės ūkio darbus, žemės dirbimas nėra pagrindinis ir pats svarbiausias veiksmas, reikia pastebėti, kad būtent šis procesas reikalauja bene daugiau išteklių: būtinos ne tik pastangos, bet ir išlaidos. Kad ir vienų, ir kitų reikėtų kuo mažiau, būtina priimti tinkamus sprendimus. Tiesa, sprendimų teks priimti daug, tačiau būtent jų kokybė ir taps jūsų sėkmės garantu. 

Svarbų sprendimą teks priimti ir tuomet, kai nuspręsite įsigyti plūgą, kadangi būtent plūgai yra vieni pagrindinių įrankių, siekiant kokybiškai atlikti žemės dirbimą. Ir nors  yra žinoma, kad plūgai – tai žemės dirbimui skirti įrankiai, kurie sudaryti iš prie traktoriaus prikabinimo ar pakabinimo įtaiso, plūgo rėmo, korpuso, priešplūgio, peilio ir atraminio rato, dėmesį verta atkreipti į tai, jog šiandien žemės ūkio technikos industrija jau yra pažengusi  - siūlo įsigyti įvairių rūšių plūgų. Puikių šios rūšies įrankių asortimentą siūlome ir mes. 

Noragas P 10mm HARDOX500 – aukštos kokybės įrankis, garantuojantis greitą bei paprastą žemės ūkio darbų atlikimą. Freza P HARDOX500 – pagaminta iš aukštos kokybės žaliavų, puikiai tinka įvairios apimties žemės darbų atlikimui. Noragas L 10mm HARDOX500 1023/02053/L-10 – kokybiškos medžiagos, šiuolaikinės technologijos bei modernūs sprendimai lėmė puikų rezultatų – patikimą pagalbininką atliekant žemės ūkio darbus. Verstuvė sraigtinė P HARD 303540/P – garantuota ne tik aukšta gaminio kokybė, bet ir preciziškas tikslumas, kompaktiškumas. 

Tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad  visi šie gaminiai yra vienodi – iš tiesų, kiekvienas iš jų turi savitų ypatybių. Būtent todėl, nepraleiskite progos apie juos sužinoti kuo daugiau. O, jei vis dar nenusprendėte, kuris iš šių plūgų galėtų būti tinkamiausias jūsų atveju? Atvykite pas mus – pasitarsime ir apdėti surasti labiausiai tinkantį įrankį, kad žemės dirbimo darbai būtų ne tik kokybiški, bet ir lengvai bei greitai atliekami.